Warsaw Improv Festiwal 2018 – pierwsze informacje

Warsaw Improv Festiwal 2018 – pierwsze informacje

Znamy datę drugiej edycji Warsaw Improv Festival. Odbędzie się on w dniach 20-24 czerwca 2018. Oprócz grup zaproszonych przez organizatorów zaprezentują się też grupy wybrane na podstawie zgłoszeń. Nie zabraknie również warsztatów. Co na ten moment wiadomo?

Zgłoszenia na festiwal

W naborze otwartym może wziąć udział każda grupa/teatr impro z Polski lub zagranicy, niezależnie od posiadanego doświadczenia.

Podmiot zainteresowany udziałem w Festiwalu jest zobowiązany do wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego (wraz z wymaganym załącznikiem: wizytówką wideo spektaklu – wideo w serwisie YouTube).

Termin nadsyłania zgłoszeń w naborze otwartym mija 30.04.2018 (23:59).

Lista uczestników (grup/teatrów impro) zakwalifikowanych w naborze otwartym zostanie opublikowana pod adresem www.festival.warsawimprov.pl do 14.05.2018.

Daty i godziny prezentacji zakwalifikowanych grup/teatrów impro będą ustalane indywidualnie przez Organizatora z poszczególnymi podmiotami.

Grupy/teatry impro zaproszone w naborze otwartym:
— prezentują autorskie spektakle na dużej lub małej scenie;
— prezentują autorskie spektakle w języku polskim lub angielskim (język prezentacji w przypadku grup z Polski jest ustalany indywidualnie z Organizatorem);
— otrzymują honorarium, które jest ustalane indywidualnie z Organizatorem (ale nie wyższe niż 200 zł brutto na osobę).

Wszelką korespondencję w naborze otwartym (np. ewentualne pytania) należy kierować na adres e-mail: entry.wife@gmail.com


Warsztaty

W ramach Festiwalu będą realizowane warsztaty improwizacji:
— w języku polskim i angielskim;
— prowadzone przez instruktorki/instruktorów z Polski i zagranicy;
— adresowane do osób o różnym poziomie zaawansowania.

Nabór na warsztaty będzie prowadzony za pośrednictwem portalu Szkoły Impro. Plan warsztatów (program, harmonogram, cennik) zostanie opublikowany pod adresem:www.portal.szkolaimpro.pl do 07.05.2018.

Nabór rozpocznie się 15.05.2018 (12:00) i potrwa do 31.05.2018 (11:59) lub do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelką korespondencję dotyczącą naboru na warsztaty (także ewentualne pytania) należy kierować na adres e-mail: workshops.wife@gmail.com

Zapisując się na wybrany warsztat, należy uiścić za niego od razu opłatę. Brak opłaty będzie skutkował anulowaniem rezerwacji.


Więcej informacji, jak i pełny regulamin znaleźć można na stronie internetowej festiwalu: http://festival.warsawimprov.pl/.
.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.