Warsaw Improv Festival – Rozgrzewka

Warsaw Improv Festival – Rozgrzewka

Już 11 czerwca startuje Warsaw Improv Festistival. Przez pięć dni na scenie Kina Muranów i Resortu Komedii zaprezentuje się kilkadziesiąt grup z całego świata. Na tym jednak atrakcje się nie kończą.Organizatorzy przygotowali również dodatkowe wydarzenia, które pomogą widzom wczuć się w klimat festiwalu.

9 czerwca

12:00-16:00 Trasa tramwajowa pl. Narutowicza – Kawęczyńska

W tych godzinach będzie jeździć specjalny tramwaj Warsaw Improv Festival. Równo o 12:00 ruszamy z pl. Narutowicza i kończymy na Kawęczyńskiej. A potem znowu w drugą stronę i tak przez kilka godzin. Wypatrujcie starego wagonu z komikami w środku. Podróż umilą Wam warszawskie improwizatorki i improwizatorzy na czele z:
✩ Martą Iwaszkiewicz (12:00-14:00), która sprawi, że Wasza podróż będzie pełna blasku, niespodzianek, anegdot i wywiadów z pasażerami. Marta przyjedzie do Was prosto z Resortu Komedii, gdzie na co dzień improwizuje.
✩ Wojtkiem Fiedrczukiem (14:00-16:00), który na te dwie godziny porzuci stand-up na rzecz improwizowanej wycieczki po Warszawie. Z Wojtkiem poznacie alternatywną historię tego miasta. BARDZO alternatywną.

16:00 Nikt Nic Nie Wie – spektakl familijny na Placu Zabaw nad Wisłą

To wyjątkowe wydarzenie komediowe dla widzów od 4 do 12 lat, gdzie improwizatorki i improwizatorzy wspólnie z widzami wymyślają i nadają bieg zabawnym, wzruszającym, przygodowym historiom.

Jak to działa?

✩ Najpierw się rozgrzewamy: Wspólnie z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć przed spektaklem.

✩ Później wspólnie wyruszamy do świata bajek: Czerpiąc z inspiracji od publiczności, na bieżąco tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy.

Spektakl jest bezpłatny. Zaprasza Was Improwizacja dla dzeci.

19:00 The Musicals na Placu Zabaw nad Wisłą

„The Musicals przedstawiają….“ – i tu pada tytuł musicalu, podany przez publiczność. A potem zaczyna się komediowo-muzyczne show. Każdy musical grają tylko raz, improwizując wszystko: fabułę, bohaterów, piosenki i układy choreograficzne. Jak to możliwe? Dzięki magii impro i temu, że na scenie chcą się dobrze bawić.

Twórczy entuzjazm prowadzi ich poza ramy tego klasycznego formatu, w nowe rejony przecinania się muzyki i komedii.

Spektakl jest bezpłatny. Zapraszają Was The Musicals.

10 czerwca

Resort Komedii 20:00

Na pierwszy festiwalowy wieczór zapraszamy do Resortu Komedii, gdzie 10 improwizatorek i improwizatorów zagra w turnieju MAESTRO, prowadzonym przez Andrew Heflera z grupy Grund Színház.

MAESTRO to wieczór, w którym grający będą musieli sprostać scenicznym zadaniom i będą za nie oceniani przez publiczność. Kto zostanie Maestro (Maestrą) Warsaw Improv Festival 2019?

💥Chcesz wziąć udział? Zgłoś się! http://bit.ly/maestrowife

Szczegółową listę grających podamy tuż po zakończeniu naboru.

Zapraszamy! Wstęp wolny!


BILETY NA FESTIWAL: www.bit.ly/wife2019-TICKETS
KARNET: www.bit.ly/wife2019-TICKET-PASS

Więcej informacji:
www.festival.warsawimprov.pl
www.facebook.com/WarsawImprovFestival

🚀Organizatorzy: Fundacja Klancyk, Szkoła Impro, Resort Komedii

🚀Partnerzy: Kino Muranów, Uniwersytet SWPS, Wolskie Centrum Kultury, Dom Kultury „Włochy”, Dorożkarnia, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Warszawski Program Edukacji Kulturalnej

🚀Patroni medialni: Warsawholic, Mówią Na Mieście, Co Jest Grane24, Improstrefa, Radio Kampus, Teatr dla Wszystkich, Weź mnie. Do teatru.

***Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy
***Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – program Edukacja kulturalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.