Impro w Praha – Hulaj po Warszawsku

Impro w Praha – Hulaj po Warszawsku

Szczypta dobrego smaku, garść humoru i cztery łyżki świetnej zabawy. W ten oto sposób powstaje jedyny i niepowtarzalny wieczór improwizacji w kinie Praha! Zapraszamy na NOWY cykl spotkań, podczas którego gwarantujemy dużą dawkę śmiechu. Często improwizatorzy przyjmują sugestie od publiczności lub czerpią inspiracje z innych źródeł. Każda improwizacja jest wyjątkowa, ponieważ jeśli zobaczysz występ to… nigdy się on nie powtórzy!

📣 Kolejne spotkanie już 11 stycznia, a wystąpi przed Wami Hulaj po Warszawsku.📣

Hulaj po warszawsku to komediowy spektakl improwizowany o bolączkach, radościach i ciekawostkach stolicy. Inspiracją do niego są prawdziwe opowieści widzów – o tym, co jest dla nich ważne i ciekawe, denerwujące lub fascynujące. W spektaklu występują zawodowi komicy związani z Resort Komedii – warszawską kameralną sceną komediową. Gośćmi Hulaja po warszawsku byli to tej pory, m.in. Sylwia Chutnik, Bartosz Janiszewski, Marta Zabłocka, twórcy bloga Pańska Skórka i Okno na Warszawę. Artyści razem ze swoimi gośćmi i widzami na bieżąco wymyślają historie z Warszawą w tle. A 11 stycznia będą czekali na Wasze opowieści z Pragi, wspomnienia i tajemnice, którymi będziecie chcieli się podzielić. Jest to idealny spektakl dla miłośników Warszawy!

Hulaj po warszawsku od 4 lat tworzą: Marta Iwaszkiewicz, Piotr Gasik, Agnieszka Matan, Jasiek Wasilewski

IMPRO W PRAHA!

📅11 stycznia (czwartek), godz. 19:00
⏳Czas trwania: 90 minut
💰 Ceny biletów – 20zł (normalny), 15zł (ulgowy: dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz posiadaczy „Karty Praha”)

AGENDA

godz. 19:00 – 20:30 – improwizacja
godz. 20:30 – 20:35 – oklaski i napisy końcowe

***
REZERWACJE:
Kasa Kina Praha
tel.: (22) 343 03 10
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.