Impro w Praha! – Arnold S.

Impro w Praha! – Arnold S.

Szczypta dobrego smaku, garść humoru i cztery łyżki świetnej zabawy. W ten oto sposób powstaje jedyny i niepowtarzalny wieczór improwizacji w kinie Praha! Zapraszamy na NOWY cykl spotkań, podczas którego gwarantujemy dużą dawkę śmiechu.

 

Wstrząsające wydarzenie pod tytułem Arnold S. kontra Trailery” już w czwartek, 12 kwietnia o godz. 19:00 wystąpi przed Wami grupa „Arnold S.”

10 improwizatorów z grupy Arnold S. będzie improwizować sceny do 10 trailerów, których wcześniej nie widzieli na oczy. Może być tak, że Hercules będzie pojedynkował się z Harrym Potterem; List do M. napisze sam James Bond, a Piękna nie zakocha się w Bestii. Komediowy spektakl improwizowany z najwyższym poziomem nieprzewidywalności z Hollywoodzkimi bohaterami w tle.

Oskar za brak scenariusza, Złoty Glob za scenografię oraz Srebrny Harold w kategorii teatr improwizowany – taki jest „Arnold S.”. Polska grupa teatru improwizowanego z holly-łódzkimi aspiracjami. Mięśnie komedii wykute na warszawskich   scenach według wrocławskich treningów. Kulturyści pointy. Gubernatorzy absurdu. Terminatorzy storytellingu.

„More suprising than Game of Thrones” – George R.R. Martin
„To jest bardziej porąbane niż wszystko, co do tej pory nakręciłem” – David Lynch
„Nie znam się, ale fajnie się nazywają” – Arnold Schwarzenneger

Grupę  impro  „Arnold S.” tworzą: Magda Łuczak, Maria Peliwo, Agnieszka Purc, Ewa Senk, Kasia Szymańska, Joanna  Zielińska, Bart Jurkowski, Kajetan Kowalski vel Oczeretko, Tomasz Marciniak, Janek Purc.

 

IMPRO W PRAHA! 

12 kwietnia (czwartek), godz. 19:00

Czas trwania: 90 minut

Ceny biletów – 20zł (normalny), 15zł (ulgowy: dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz posiadaczy „Karty Praha”)

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Nikoletta Mańkowska

e-mail: nikoletta@kinopraha.pl

tel: (+48) 728 875 350

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.