Impro w Praha!

Impro w Praha!

Szczypta dobrego smaku, garść humoru i cztery łyżki świetnej zabawy. W ten oto sposób powstaje jedyny i niepowtarzalny wieczór improwizacji w kinie Praha! Zapraszamy na NOWY cykl spotkań, podczas którego gwarantujemy dużą dawkę śmiechu. Zaczynamy już 7 grudnia, a wystąpi przed Wami grupa „Coś krótkiego”.

Improwizacja jest formą żywego teatru, w którym fabuła, postaci i dialogi będące częścią gry, sceny czy opowieści powstają „tu i teraz”. Często improwizatorzy przyjmują sugestie od publiczności lub czerpią inspiracje z innych źródeł.

Każda improwizacja jest wyjątkowa, ponieważ jeśli zobaczysz występ to… nigdy się on nie powtórzy!

Improwizowane pokazy są za każdym razem inne i różnią się pomiędzy sobą. Poszczególne grupy improwizacyjne charakteryzują się swoim własnym, wypracowanym stylem. Aktorzy są jednocześnie reżyserami i scenarzystami ściśle ze sobą współpracującymi w tym samym czasie, bez wcześniejszego przygotowania czy planowania. Impro jest spontaniczne, wciągające i zabawne. Ale by się o tym przekonać, będziesz musiał najpierw zobaczyć to na własne oczy i dać się całkowicie pochłonąć!

Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 19:00 wystąpi przed Wami grupa improwizacyjna „Coś krótkiego”.

Coś krótkiego” – specjaliści od szalonych krótkich gier improwizowanych, znanych m.in. z programu „Whose Line Is It Anyway?”. W czasie swojego energetycznego show grają po kilka postaci naraz, mówią wierszem, śpiewają, zakrzywiają czasoprzestrzeń i o wiele więcej! Na scenie przede wszystkim dobrze się bawią, a przy okazji sprawiają, że ich energia udziela się publiczności.

W skład grupy wchodzą: Mariusz Ciechoński, Konrad Gniazdowski, Tomasz Kępa, Szymon Manowski, Paweł Popardowski i Kinga Zembrzuska.

 

IMPRO W PRAHA! 

7 grudnia (czwartek), godz. 19:00

Czas trwania: 90 minut

Ceny biletów – 20zł (normalny), 15zł (ulgowy: dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz posiadaczy „Karty Praha”)

 AGENDA

godz. 19:00 – 19:45 – 1. część improwizacji
godz. 19:45 – 20:00 – przerwa 15 min.
godz. 20:00 – 20:45 – 2. część improwizacji
godz. 20:45 – 20:50 – oklaski i napisy końcowe 

REZERWACJE:

Kasa Kina Praha
tel.: (22) 343 03 10
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.