II Nowotomyski Festiwal Improwizacji Scenicznej

II Nowotomyski Festiwal Improwizacji Scenicznej

Już w tę sobotę 23 marca w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbędzie się Nowotomyski Festiwal Improwizacji Scenicznej. Festiwal rozpocznie się o godzinie 18:04. Na scenie zaprezentują się następujące grupy:
Kurnik Impro – nas znacie, nas kojarzycie, więc o nas krótko.
5 lat na scenie, wiele występów na terenie Wielkopolski.
Jako gospodarze, zajmiemy się rozgrzaniem publiczności za pomocą krótkich gier impro. Moc! Energia! Nowe piosenki! 😀

Grupa Sic – Sic! to coś więcej niż grupa… to rodzina. Są do siebie dopasowani zarówno na scenie jak i poza nią, a każdy w niej odgrywa równie ważną rolę. Korzystają z szerokiego wachlarza technik improwizacji, zaczynając od klasycznego Johnstonowskiego stylu krótkich form, przez The Game, a na świeżej technice Slow Improv kończąc. Ich sceny są przepełnione uczuciami, budowane na relacjach, oparte o szczere i prawdziwe reakcje. Warto!

Drukała Poprawa Ratajczak – projekt świeży jak powietrze na Mazurach. Trzech chłopa się spotkało na warsztatach, trzem chłopa się dobrze ze sobą pracowało, trzech chłopa stwierdziło,
że będą grac częściej. Jedna historia, kilku bohaterów, wiele przygód. Też warto!

Poławiacze Pereł Improv Teatr
GWIAZDA FESTIWALU! PROSTO Z LUBLINA!
Na początku roku 2015, w Lublinie, powstała nowa grupa improwizacji teatralnej. Przemysław Buksiński (człowiek, który improwizację sprowadził z Kanady do Polski) wraz z aktorami Łukaszem „Szampankiem” Szymankiem i Remigiuszem Jankowskim, Marcinem Wąsowskim i Michałem Łysiakiem z Kabaretu Świerszczychrząszcz oraz Mirkiem Urbanem – psychologiem, pasjonatem żonglerem – po raz pierwszy stanęli przed publicznością i korzystając z jej sugestii wykreowali wirtualny świat chwilowego i niepowtarzalnego teatru. Od tej poty tworzą fenomenalny impro. Zdecydowanie warto!

Bilety dostępne w biurze NOK w cenie 20 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.