Impro Teatr Bezczelny

Impro Teatr Bezczelny ­ bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról – bezczelnie! Teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na maksymalnej interakcji z widzem, poważny zabawnie, zabawny na poważnie.

Skład:

Lipska – specjalista ds. rekrutacji, trener wewnętrzny, doradca zawodowy. Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania improwizator, z charakteru kierownik biura.
Kępka – trener biznesu, trener technik pamięciowych i szybkiego czytania oraz pedagog. Improwizacja to jej szósty zmysł, a moda – siódmy, obydwa żywe, integralne i wpisane w jej przyszłość.
Choina – manager, trener sprzedaży, magister inżynier architekt krajobrazu. Dendrologię zamienił na improwizację, a tę wykorzystuje w sprzedaży, zarządzaniu, w domu. Zawodowo i prywatnie.
Organista – Aktor, konferansjer, alpinista, gadżeciarz. Wyspecjalizowany w pracy z młodzieżą. Harcerz z wychowania. Nie jest organistą.
Misztal – Animator kultury, lektor, prowadzi warsztaty z improwizacji teatralnej. Mistrz rozgrzewek. Wirtuoz ironii.
Jemioła – gitarzysta, wokalista, nauczyciel muzyki, laureat większości festiwali piosenki autorskiej, niedoszły raper. Jego motto to: „Ktoś musi za to beknąć”.
Iwanek – pianista, aranżer, kompozytor. On i jego klawisz tworzą fantastyczną oprawę do impro.