7 powodów, dla których warto przyjść na Improfest

7 powodów, dla których warto przyjść na Improfest

ImproFest to jeden z pierwszych w Polsce festiwali, na którym prezentują się najlepsze grupy improwizatorów z całego kraju oraz z zagranicy. VII edycja imprezy odbędzie się od 10 do 12 listopada w Krakowie. Przedstawiamy 7 powodów dla których warto przyjść na VII ImproFest.

1. Pragniesz rozrywki na wysokim poziomie? Dobrze trafiłeś!

W siódmej edycji ImproFestu, wezmą udział najbardziej doświadczone grupy improwizacyjne w Polsce, m.in. AD HOC (Kraków), W Trzech Osobach (Gdańsk), Improkracja (Wrocław), Klancyk (Warszawa) i inni. W festiwalu będą uczestniczyć także doskonale znani polskiej publiczności artyści: Wojciech Tremiszewski, Kacper Ruciński, Katarzyna Piasecka i Wojciech Kamiński.

2. Masz jedyną i niepowtarzalną okazję zobaczyć skecze tworzone na bieżąco.

Będziesz zaskoczony, ile zabawnych skeczy i monologów powstaje dzięki kreatywności artystów kabaretowych. Całe show powstaje na bieżąco, na podstawie sugestii widowni. Wcześniej są przygotowywane jedynie formy scenek oraz ich zasady.

3. Sam możesz zasugerować, co ma dziać się na scenie.

Lubisz angażować się w powstawanie show? Jesteś kreatywny i potrafisz podsunąć artystom zabawne sugestie? Śmiało zgłaszaj swoje propozycje w każdej z gier. Atutem  ImproFestu jest mocna interakcja artystów z publicznością.

4. Jest to także świetna zabawa dla tych, którzy znają język polski, angielski lub niemiecki.

Masz znajomych z Erasmusa? Odwiedzają Cię znajomi z zagranicy? Pokaż im kulturalną stronę miasta! A może chcesz sprawdzić swoje językowe umiejętności? ImproFest uświetnią znakomici artyści – prawdziwe gwiazdy światowego impro: Susan Messing i Rachael Mason (USA) oraz brytyjski duet Folie à Deux – Charlotte Gittins, Andrew Hunter Murray. Odbędzie się także przedstawienie w trzech językach (polskim, niemieckim i angielskim).

5. Jesteś zachwycony improwizacją? Chcesz spróbować swoich sił? Zapraszamy na warsztaty!

Jeśli już wiesz, na czym polegają improwizacje sceniczne i chciałbyś spróbować swoich sił lub zwyczajnie doładować swoją energię i zwiększyć kreatywność, zapraszamy serdecznie na warsztaty improwizacji lub wieczory open improv.

6. Jeśli chcesz być Vipem – możesz zamówić Koncert dla Jednego Widza.

Jesteś wielkim fanem improwizacji? A może znasz kogoś, kto kocha impro i chciałbyś zrobić mu niespodziankę? Artyści festiwalu zorganizują specjalnie TYLKO dla Ciebie improwizowany koncert! Będziesz jedynym widzem! Kameralna atmosfera gwarantuje niepowtarzalne przeżycia.

7. Masz szansę bliższego poznania artystów.

Zobacz ich z zupełnie innej strony! ImproFest daje Ci możliwość obcowania z artystami w kameralnej atmosferze i zobaczenia ich improwizacji jeden, jedyny raz. Wiemy, że na ImproFeście nieraz popłakałeś się ze śmiechu i chciałbyś zobaczyć jakiś skecz ponownie lub udostępnić go na facebooku. Przykro nam, ale to, co dzieje się podczas Festiwalu jest jednorazowe i niepowtarzalne. Dlatego najlepiej przyjść z gromadką znajomych, a potem wspominać skecze jeszcze raz we własnym gronie.

ImproFest
10 – 12 listopada
Więcej inf.: www.improfest.paka.pl i na Facebooku: www.facebook.com/ImproFest

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.